Telefonické dotazy a poptávky vyřizujeme pouze v době 10-15 hodin. Přednostně nás prosím kontaktujte e-mailem: servis@hpsano.cz. Děkujeme.

DNE 5.7.2024 MÁME ZAVŘENO.

Servis a opravy elektrického nářadí

Jsme autorizované středisko pro záruční opravy elektrického ručního nářadí, zahradní techniky, motorů a malé stavební techniky. Zajistíme kompletní služby v oblasti servisu zahradní techniky. Odborně poradíme s obsluhou a údržbou, stroj od nás vždy přeberete připravený k okamžitému použití. V našem internetovém obchodě nabízíme nejprodávanější sortiment náhradních dílů a příslušenství nejen pro zahradní stroje, sekačky a pily, ale také díly pro malou stavební techniku.

Servis zahradní techniky a motorů v Letovicích.

Zajistíme záruční a pozáruční opravy značek:

Mac Allister, Ferm, Pattfield, Zipper, MTD, Wolf Garten, Cub Cadet, Ryobi , AEG Povertools a Homelite.

Zajistíme záruční a pozáruční opravy motorů:

Briggs & Stratton, Thorx.

Servis sekaček, zahradních traktorů, riderů

Pozáruční servis provádíme pro elektrické, motorové a akumulátorové přístroje jako jsou bubnové a nožové sekačky, křovinořezy, čerpadla, štípače, drtiče, motorové pily, elektrocentrály, půdní vrtáky, vibrační desky, vibrační pěchy.

Prodej náhradních dílů zajišťujeme prostřednictvím naší prodejny nebo eshopu, který je k dispozici 24 hodin denně. Objednané náhradní díly zasíláme také na dobírku.

Novinky v eshopu

NOVINKY NA: